Folie poliestrowe na wieczka

Wykonane są z folii białej BOPET, transparentnej lub metalizowanej. 

Wszystkie nasze folie poliestrowe wykonywane są z takiego podłoża, które pozwoli im zachować maksymalną wytrzymałość względem mechanicznych czynników zewnętrznych oraz temperatur (szczególnie wysokich, które mogą niekorzystnie wpływać na wartość produktów spożywczych przechowywanych w ściśle określonych warunkach). Jako producent tego typu rozwiązania zwróciliśmy uwagę na to, iż sektor przemysłowy i przetwórczy ze szczególną dbałością traktuje aspekt zabezpieczenia produktów przed przedwczesną utratą świeżości. Jednak hermetyczne zamknięcia to obecnie nie tylko sposób na ochronę wartości towaru, ale również możliwość podkreślenia indywidualności produktu (m.in. poprzez naniesienie na naszą folię poliestrową druku).

Pokrycie naszego produktu specjalną warstwą termozgrzewalną pozwala zwiększyć jego właściwości. Tym samym staje się on doskonałym zamknięciem dla jednorazowych opakowań.

Istotny jest również aspekt estetyczny, czyli elegancka prezentacja tego rozwiązania. Także grubość naszych wieczek nie pozostaje bez znaczenia – pozwala na wykorzystanie w pełni dopasowanych i funkcjonalnych zabezpieczeń.


Właściwości folii


  • Folia biała, transparentna lub metalizowana
  • grubość 50 my
  • jedna strona aktywowana chemicznie pod zadruk; druga strona pokryta lakierem termo- zgrzewalnym z PP, PS, A-PET
Copyrights ©2014-2019, Idea CMS