Folie do pieczenia, holograficzne, metalizowane i poliestrowe - Montire

Oferujemy i dostarczamy najwyższej jakości folie poliestrowe BOPET, holograficzne, folie na wieczka oraz taśmy elektroizolacyjne do przemysłu kablowego.


 • Folia holograficzna i metalizowana

  Prezentowane przez nas produkty mogą z powodzeniem być wykorzystywane w różnych sektorach przemysłowych. Folie metalizowane doskonale odnajdują się w roli opakowań lub etykiet. Dzięki podłożu polipropylenowemu warianty holograficzne mogą wykazać się niezwykłą trwałością. Taka właściwość pozwala im zachować estetyczny i elegancji wygląd. Z tego względu bardzo często służą również w roli kluczowy elementów dekoracyjnych. W naszej ofercie odnajdą Państwo różne modele tego produktu.

 • Folia poliestrowa

  Proponujemy Państwu skorzystanie z nowoczesnych modeli folii poliestrowej. Wykonujemy je z dbałością o każdy szczegół oraz z myślą o ich dalszym zastosowaniu. Bardzo często uczestniczą one w zabezpieczeniu produktów spożywczych, pozwalając zachować na dłużej ich świeżość. Ułatwiają również zamknięcie jednorazowych opakowań. Wykonywane przez nas modele zostają również przygotowane do dalszych działań, czyli np. naniesienia na zewnętrzną stronę zadruku.

 • Folia do pieczenia

  Nowoczesna kuchnia to przede wszystkim dbałość o zdrowie i wygodę. Dlatego też coraz częściej inicjatywom kulinarnym towarzyszą nowoczesne folie do pieczenia, które z jednej strony pozwalają zachować wartości odżywcze i niezwykłe bogactwo smakowe potrawy, z drugiej – znacznie ułatwiają przygotowanie posiłków. Nasza firma zajmuje się dystrybucją takich rozwiązań. Dzięki odpowiedniej jakości wykonania artykuły te są w stanie zachować swoje właściwości nawet w kontakcie z bardzo wysoką temperaturą.

 • Folia BOPET

  Folia charakteryzuje się wysoką przeźroczystością, obrabialnością, połyskiem, giętkością oraz wytrzymałością mechaniczną.

 • Folie metalizowane

  Służą między innymi do laminacji i zadruku opakowań,etykiet. Może służyć również jako element dekoracyjny.

 • Taśmy i folie elektroizolacyjne

  Taśmy i folie elektroizolacyjne do przemysłu kablowego.

 • Folie poliestrowe na wieczka

  PET/PE, PET/PP, PET/papier, PVC/PE.

Copyrights ©2014-2019, Idea CMS